IC Integrated Circuits M4A3-64/32-10VNC TQFP-44 Programmable Logic ICs
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
Mfr. # : M4A3-64/32-10VNC
Mfr. : Lattice
Description : CPLD - Complex Programmable Logic Devices HI PERF E2CMOS PLD
Factory Lead-Time : 53 Weeks
Contact Now
Product Attribute Attribute Value
Lattice
Product Category: CPLD - Complex Programmable Logic Devices
RoHS: Details
M4A3
SMD/SMT
TQFP-44
3.3 V
64
32 I/O
3.6 V
3 V
0 C
+ 70 C
125 MHz
10 ns
Tray
Brand: Lattice
Height: 1 mm
Length: 10 mm
Moisture Sensitive: Yes
Product Type: CPLD - Complex Programmable Logic Devices
Factory Pack Quantity: 160
Subcategory: Programmable Logic ICs
Tradename: ispMACH 4A
Width: 10 mm